Motovirus.com;

2005 yılını 2006 ya bağlayan gece yani 0cak 2006 da yayın hayatına geçmiş, motosiklet camiasına yeni bir soluk getiren, motosiklet kullanıcılarının kolayca tüm bilgilere ulaşabileceği bir forum olma özelliğini taşımaktadır. Motosiklet adına tüm merak ettiklerinize kolayca ulaşabilir, merak ettiğiniz başlıkları konu haline getirerek diğer üyelerimizden destek isteyebilirsiniz. MV nin en büyük özelliği ise AİLE kavramını kullanıcılarına en yi şekilde aktarması ve AİLENİN bir parçası olmalarını sağlamaktır.

Üye Girişi

Şifrenizi unuttuysanız tıklayın?

Hemen Üye Olun!

MV’ye üye olmak için kayıt formunu doldurarak size gelecek olan aktivasyon kodunu onaylamanız yeterli olacaktır. Aktivasyon kodu mail adresinizin junk mail ( önemsiz postalarına ) düşebilir. Eğer aktivasyon kodu mailinize gelmedi ise info@motovirus.com a mail atarak üyeliğinizin onaylanmasını isteyiniz.

motosiklet forum üye kayıt

Motovirus.com

Motor Dışı Motor Dışında Konuşulacak Herşey

Tags:

Kapalı Konu
Eski 26-03-2009, 11:18   #1 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

ağırabi kullanıcısının avatarı

Giriş: Dec 2008
istanbulda oy verme saat kaçta başlıyor

arkadaşlar bilen varmı saatler o gece 1 saat ileri alındıktan sonra sabah istanbulda oy verme işlemi saat kaçta başlıyor ve saat kaçta bitiyor.bilenler varmı yazarmı lütfen yardım edermisiniz ben ilk defa motor alıcam ne alayım.

ya bu son cümlenin bu konuyla alakası yok lütfen yardım deyince aklıma hemen bu cümle geliyor.
ağırabi is offline  
Bu Mesajı Facebookta Paylaş!
Eski 26-03-2009, 11:57   #2 (permalink)
Motosiklet Tutkunu

umuts kullanıcısının avatarı

Giriş: Jun 2006
abi oyunu doğuda kullanmıcaksan saat 08:00 den 17:00 e kadar bu arada sana mondial 150rs tavsiye ederim seri makine
Eski 27-03-2009, 00:07   #3 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

Karagas kullanıcısının avatarı

Giriş: Nov 2005
Karagas kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla
Alıntı:
umuts tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
abi oyunu doğuda kullanmıcaksan saat 08:00 den 17:00 e kadar bu arada sana mondial 150rs tavsiye ederim seri makine
Umut ben istanbulun doğusunda kullanacağım saat farkı varmıdır ki?

Köfte & Charleston® www.kofte&charleston.com
Karagas is offline  
Eski 27-03-2009, 13:31   #4 (permalink)
Motosiklet Tutkunu

umuts kullanıcısının avatarı

Giriş: Jun 2006
Alıntı:
Karagas tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Umut ben istanbulun doğusunda kullanacağım saat farkı varmıdır ki?
yok Hakan sıkıntı olmaz biz istanbullular için heryer aynı saat,he dersenki ben muş'ta hakkari'de kullanıcam ozaman işler değişir bi saat önceden kullanabilirsin...
Eski 27-03-2009, 19:44   #5 (permalink)
the
Moderator

the kullanıcısının avatarı

Giriş: Jan 2006
the kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla
saat 8 e 10 kala sandık başında olmayı düşünüyorum, 08:30 a kadar başarılı bi şekilde kullanabilirsem sıra yoksa kullanırım,
saat 08:30 da halen kullanamamışsam söver sayar protesto eder kullanmadan dönerim...
bi oydan nolcak kardeşim...

Bozcaada2012 . Ege Turu2011 . yalova . antalya . şile & ağva Kapadokya . - http://www.facebook.com/muhammetbilge
the is offline  
Eski 27-03-2009, 20:36   #6 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

sandık kuruluna tam 3 kere girip çıkacağız.bence her oy verme imza karşılığı olacağı için bir kişi en 15 dakika tutacak zaten benim milletim bütün yerel şeçimlerde bir türlü oyunu kullanamaz çünkü zaman yetmezde ondan.
işi bilmeyen kamil ve kamileler yüzünden sırada çok bekleme ve çok miktarda yanlış oy kullanma olasılığı var.
başta benim annem duymuş 17 tl ceza var benide götür oy kullanacağım diyor yaş olmuş 82 hadi ben nasıl tarif edeceğim bilmiyorum.yani zorbir iş oy vermemekte bir özgürlük örnek beni temsil eden bir siyasi parti yok ama beni oy vermeye mecbur ediyor düzen ve karşılığında hiç bir ülkede olmayan para cezasınla cezalandırıyor.eğer oy kullanmazsam öylede bir zarfla gönderiyorki ceza makbuzunu ödeme emrini sanırsın biraz sonra gelip içeri alacaklar zarfı açıpta ne olduğunu anlayana kadar kıpkırmızı kalıyorsun ne olmuş oy kullanmamışsın karşılığı para cezası bir kişide çıkıp bu yanlıştır kardeşim demiyor yaw oy kullanmamakta bir demokratik bir haktır.
yine kızdım şimdi pazar sabahı elimde portatif tabure yanımda annem kapılar açılmadan seçim sandığı kapısında bekliyor olacaz bizi dışardan görende ne kadar demokrasiye inanmış insanlar diyecek.
halbuki o zarfla karşılaşmamak için oy kullanacağız.annem diyorki hepsini bir araya koyup atarım kim ne bilecek imzayıda attımmı iş bitti diyor.
yani durum tamamen komedi.ama pazar sabahı 07.20 de seçim sandığının bulunduğu okul kapısındaki görüntümüz böyle olacak bir de o gün içki yasak bu sitresi nasıl atacağız üstümüzden bilmiyorum.
ağırabi is offline  
Eski 27-03-2009, 22:58   #7 (permalink)
the
Moderator

the kullanıcısının avatarı

Giriş: Jan 2006
the kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla
Alıntı:
ağırabi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
sandık kuruluna tam 3 kere girip çıkacağız.bence her oy verme imza karşılığı olacağı için bir kişi en 15 dakika tutacak zaten benim milletim bütün yerel şeçimlerde bir türlü oyunu kullanamaz çünkü zaman yetmezde ondan.
işi bilmeyen kamil ve kamileler yüzünden sırada çok bekleme ve çok miktarda yanlış oy kullanma olasılığı var.
başta benim annem duymuş 17 tl ceza var benide götür oy kullanacağım diyor yaş olmuş 82 hadi ben nasıl tarif edeceğim bilmiyorum.yani zorbir iş oy vermemekte bir özgürlük örnek beni temsil eden bir siyasi parti yok ama beni oy vermeye mecbur ediyor düzen ve karşılığında hiç bir ülkede olmayan para cezasınla cezalandırıyor.eğer oy kullanmazsam öylede bir zarfla gönderiyorki ceza makbuzunu ödeme emrini sanırsın biraz sonra gelip içeri alacaklar zarfı açıpta ne olduğunu anlayana kadar kıpkırmızı kalıyorsun ne olmuş oy kullanmamışsın karşılığı para cezası bir kişide çıkıp bu yanlıştır kardeşim demiyor yaw oy kullanmamakta bir demokratik bir haktır.
yine kızdım şimdi pazar sabahı elimde portatif tabure yanımda annem kapılar açılmadan seçim sandığı kapısında bekliyor olacaz bizi dışardan görende ne kadar demokrasiye inanmış insanlar diyecek.
halbuki o zarfla karşılaşmamak için oy kullanacağız.annem diyorki hepsini bir araya koyup atarım kim ne bilecek imzayıda attımmı iş bitti diyor.
yani durum tamamen komedi.ama pazar sabahı 07.20 de seçim sandığının bulunduğu okul kapısındaki görüntümüz böyle olacak bir de o gün içki yasak bu sitresi nasıl atacağız üstümüzden bilmiyorum.

ben bi kere kullanmamıştım 5 milyon lira idi ozaman ceza sonra ne oldu bilmiyorum ya adresimi bulamadılar ya da caydırıcı olsun diye söyleniyordur anlamadım,
eğer ki oy kullanmak istemezsem değil 17 ytl 60 ytl bile beni o sıcak yatağımdan zorla çıkaramaz 60 tan fazlasından korkarım ama...
abi benzin parası yaşlı kadının yorulması falan aman boşver kullandırma 17 ytl zaten 7 ytlsine benzin yakacaksın bahçelievlere kadar...

Bozcaada2012 . Ege Turu2011 . yalova . antalya . şile & ağva Kapadokya . - http://www.facebook.com/muhammetbilge
the is offline  
Eski 29-03-2009, 21:55   #8 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

gittim oy verdim e e ne oldu şimdi hiç bişi olmamış.

Bu Konu Motovirus.com site yönetimi tarafından kilitlenmiştir.
Kilitleme Sebebi:  Forum Kuralları Konu amacına ulaşmış ve kapatılmıştır
 Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
 Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
 Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
 Şikayetleriniz için tıklayın

Bu mesaj en son " 29-03-2009 " tarihinde saat 22:32 itibariyle Biscuit tarafından düzenlenmiştir....
ağırabi is offline  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları

Gönderme Kuralları