Motovirus.com;

2005 yılını 2006 ya bağlayan gece yani 0cak 2006 da yayın hayatına geçmiş, motosiklet camiasına yeni bir soluk getiren, motosiklet kullanıcılarının kolayca tüm bilgilere ulaşabileceği bir forum olma özelliğini taşımaktadır. Motosiklet adına tüm merak ettiklerinize kolayca ulaşabilir, merak ettiğiniz başlıkları konu haline getirerek diğer üyelerimizden destek isteyebilirsiniz. MV nin en büyük özelliği ise AİLE kavramını kullanıcılarına en yi şekilde aktarması ve AİLENİN bir parçası olmalarını sağlamaktır.

Üye Girişi

Şifrenizi unuttuysanız tıklayın?

Hemen Üye Olun!

MV’ye üye olmak için kayıt formunu doldurarak size gelecek olan aktivasyon kodunu onaylamanız yeterli olacaktır. Aktivasyon kodu mail adresinizin junk mail ( önemsiz postalarına ) düşebilir. Eğer aktivasyon kodu mailinize gelmedi ise info@motovirus.com a mail atarak üyeliğinizin onaylanmasını isteyiniz.

motosiklet forum üye kayıt

Motovirus.com

Gezi Yazıları Gittiğiniz Gezdiğiniz Yerleri, Katşılaştığınız Güzellikleri ve Sorunları Buradan Anlatabilirsiniz.

Tags: , , , , ,

Yanıtla
Eski 28-05-2007, 23:38   #1 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

endurocu58 kullanıcısının avatarı

Giriş: May 2006
Arrow Adapazarı,Akyazı,şerefiye,dokurcun,çiğdem yaylası

Adapazarı,Akyazı,şerefiye,dokurcun,çiğdem yaylası, sülüklü göl, dokurcun yaylaları, çubuk gölü,taraklı,poyrazlar,kandıra,ağva,şile 600 km enduro show
19 mayıs Cumartesi sabah yola koyulduk sevgili metin ağca ve ben endurocu58 sabah kahvaltımız Adapazarı,da meşhur köfteci Mustafa usta nın yerine uğradık islama köfte sabah sabah iyi oldu )

Ve Akyazı doğru yola koyulduk

Akyazı girişinde bizleri törenle karşıladılar şaka tabki bu gün 19 mayıs bizde yürüyüşe katıldık sevgili astra kardeşimizde burada görmemiz vesile oldu kendisi bu sınıfın hocasıymış o an işi dolaysıyla konuşamadık ama salık olsun yola devam

Ve serefıye,de iş arkadaşımın köyüne ugradık köy kahvesinde tavşan kanı çaylarımızı içip hoş sohbetleredip yola koyulduk

Yol hakkında bilgi aldık

Tam dokurcuna yaklaşmışken o da ne yolda ezilmek üzere bir kaplunba doğanın kanunu ne kadarda kötü buna şimdilik müdahale ettik

Dokurcan,a ulaştık çiğdem yaylasını sorduk ve yola koyulduk yol bizi nereye götürecek umrum da bile degil çünkü doğa bizi sarhoş etti bile her 1 km de dahada güzelleşiyor doğa bu kadar olur

Ve yol o kadar zorlaşıyorki zaten yeni yağan yağmur yüzünden ıslak zeminle ugraşı dururken çakır yana yattı biz kaybolduk kaybolmamız da sorun degil derken bir ayyala evi gördük ormanın derinliklerinde fakat kimseler yok adres soracak

Ve her yol bir kaç çatala yol oluyor seçmek de zor dogru yolu bulmakta zor oluyor
Zaman olsa da her yolu denesem ordakı güzellikleri,de görsem

İnişe geçerken o da dokurcandan çocuklar pıknık yapıyor yaylada çokda acıkmıştık babasını arabasını almiş genç arakadaşımız 15 yaşında biraz köy ve yayala hakkında bilgi alıp devam ediyoruz bu mevsimde traktör bile zor çıkarmış yaylaya

Ağaç boy ve kalınlıkları buranın çok eski bir ayayla olduğunu gösteriyor

Köy evlerinden biri

Çiğdem Yaylası Elmacık Dağları'nda, yaklaşık 1500 metre rakımda. Haziran başlarında şenliklerle başlayan yayla yaşantısı yaz boyunca devam ediyor

Bu akşam çok yorgunum arkadaşlar diğer bölümleri bir sonraki sefere yükleyeceğim
Eski 29-05-2007, 01:22   #2 (permalink)
Motosiklet Tutkunu

Red Dragon kullanıcısının avatarı

Giriş: Aug 2006
paylasim icin tesekkurler bizim memleketin guzelleikleri bitmez herkesi bekliyoruz adapazari na
Bu Mesajı Facebookta Paylaş!
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-05-2007, 02:37   #3 (permalink)
Motosiklet Kullanıcısı

Giriş: Oct 2006
gerçekten çok güzel yerler.bide keremali ye çıksaydınız tam süper olacakmış. tavsiye ederim bir daha yolunuz düşerse mutlaka çıkın. selamlar
farukk is offline  
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-05-2007, 10:46   #4 (permalink)
Motosiklet Kullanıcısı

tanImsIz kullanıcısının avatarı

Giriş: Apr 2007
çok özeniyorum şu endurolara ya aldırcaksınız bana bitane bende şuan adapazarının çaybaşı köyündeyim akyazı bana 25 km haberim olsa enduroscooterimla gelirdim
tanImsIz is offline  
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-05-2007, 22:18   #5 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

endurocu58 kullanıcısının avatarı

Giriş: May 2006
gerçeten adapazarı,sakarya,bolu bölgesi her köşesi başka bir güzel umarım o cıvardakı motosikletli dostlardan biz bölgeyi bilmeyen motorcular olarak davet bekeleriz hep beraber gezemek tanişmak tabiki güzel şeyler ilgi ve alakanız için teşekürler dostlar
Eski 29-05-2007, 23:50   #6 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

gintro kullanıcısının avatarı

Giriş: Nov 2006
Güzel gezi olmuş.. Detaylı bir harita alabilirsek sevinirim...Sülüklügöl -Mudurnu arasını biliyorum...
Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları

Gönderme Kuralları