Motovirus.com;

2005 yılını 2006 ya bağlayan gece yani 0cak 2006 da yayın hayatına geçmiş, motosiklet camiasına yeni bir soluk getiren, motosiklet kullanıcılarının kolayca tüm bilgilere ulaşabileceği bir forum olma özelliğini taşımaktadır. Motosiklet adına tüm merak ettiklerinize kolayca ulaşabilir, merak ettiğiniz başlıkları konu haline getirerek diğer üyelerimizden destek isteyebilirsiniz. MV nin en büyük özelliği ise AİLE kavramını kullanıcılarına en yi şekilde aktarması ve AİLENİN bir parçası olmalarını sağlamaktır.

Üye Girişi

Şifrenizi unuttuysanız tıklayın?

Hemen Üye Olun!

MV’ye üye olmak için kayıt formunu doldurarak size gelecek olan aktivasyon kodunu onaylamanız yeterli olacaktır. Aktivasyon kodu mail adresinizin junk mail ( önemsiz postalarına ) düşebilir. Eğer aktivasyon kodu mailinize gelmedi ise info@motovirus.com a mail atarak üyeliğinizin onaylanmasını isteyiniz.

motosiklet forum üye kayıt

Motovirus.com

Tags: , ,

Yanıtla
Eski 28-05-2008, 16:41   #11 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

kaanmoto kullanıcısının avatarı

Giriş: Nov 2005
cok ıyıbı makına yakıtıda bayagı azmıs hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesın
Eski 28-05-2008, 17:21   #12 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

ağırabi kullanıcısının avatarı

Giriş: Dec 2008
Alıntı:
kaanmoto tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
cok ıyıbı makına yakıtıda bayagı azmıs hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesın
teşekkür ederim.bütün kazalar bizlerden uzak olsun
klr-650 yi anlatmaya devam.bu makinanın piston kolunda diğer makinalarda sıkça görülmeyen bir özellik var.piston kolunun krangka bağlandığı yerde kol yatağı yok.onun yerine masura bilya dediğimiz bir sistemle krangka bağlı.yardırmaya daha az yağla çalışmaya müsait.her hangi bir arıza durumunda rektifiyeciye ihtiyaç yok.piston kolu preslle yerinden çıkartılıp yerine yenisi presle kolaylıkla takılabiliyor
ağırabi is offline  
Bu Mesajı Facebookta Paylaş!
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-05-2008, 20:51   #13 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

Steven Tyler kullanıcısının avatarı

Giriş: Nov 2005
Steven Tyler kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla Steven Tyler kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla Steven Tyler kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla Send a message via Skype™ to Steven Tyler
En iyisi eski endurolar zaten
Steven Tyler is offline  
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-05-2008, 21:55   #14 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

başka arkadaşlardan klr-650 ile bilgi gelmiyor galiba.ben benim motorla ilgili bilgi vermeye devam edeyim.şu an 2 ayda 4000 km yaptım.ilk aldığımda hemen yağını değiştirdim.10-40 yağ koydum.ilk 1000 km yaklaşık 800gr yağ eksiltti.aman filan derken çok eski dostum şimdinin ünlü ustası sen devirsiz makinayı kullanıyorsun ve bu yağ 54000 km deki bir klr-650 için ince gelir.sen 15-50 yağ kullan ve devirli kullan yağ sarfiyatının benzin sarfiyatının düştüğünü göreceksin dedi.aynen uyguladımyağ eksiltmesi makul olan seviyeye indi.yani 2-3-4ncü viteslerde biraz yardırmak gerekebiliyormuş.bu olay benim gözlemim sizler aynısını ustanıza sormadan uygulamayın.sonra demedi demeyin
ağırabi is offline  
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-06-2008, 19:37   #15 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

başka bilgi gelmiyor ben anlatmaya devam edeyim almayı düşünenler biraz bilgi sahibi olsunlar boya yaptırmak için ön çamurluğu söktüm bir şey farkına vardım yüksek süratte eskiden belli belirsiz kafa sallamalar vardı şimdi çamurluksuz halinde ip gibi gidiyor demekki rüzgarda çamurluğun ufak esnemesi ufakta olsa gidonda sallantılara sebeb oluyor en kısa zamanda çamurluğun üstüne takılan aparattan alacağım size birazda gösterge ve ikaz lambalarından bahsedeyim sadece km saati var 4 adet ikaz lambası var sağda en önemli hararet ikaz yanında boş vites ikaz yanında far uzun-kısa ikaz en sonda sinyal ikaz.şimdi en dikkat edilecek kısıms geliyoruz klr-650 de vites boşta iken boş vites ikazla beraber hararet ikaz lambasıda yanar vitese taktığınız zaman her ikiside söner bunun sebebi hareret ikaz lambasının sağlam olup olmadığı ile ilgili kontrol amaçlıdır yani makina hararet yaptıysa size nasıl ikaz verecek eğer ampul patladıysa çoğu makinada bunun yanmadığını gördüm sorduğum zaman makinada hararet yokki niye yansın cevabını aldım ampul arızalı ise nasıl ikaz verecek verecek aman buna dikkat
ağırabi is offline  
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-06-2008, 17:32   #16 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

minik dostumda ve benden başka klr-650 si olan yokmu görüşlerini bizimle paylaşacak
ağırabi is offline  
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-08-2008, 12:29   #17 (permalink)
Motosiklet Tutkunu

Giriş: Jul 2006
Alıntı:
ağırabi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
minik dostumda ve benden başka klr-650 si olan yokmu görüşlerini bizimle paylaşacak
Bende de 2005 Model KLR 650 var . 4000 Km de aldım. Yeni geziden döndüm. Şu an 9200 Km. de. Kesinlikle Problemsiz makina. İstediğini veriyor. Yalnız uzun yolda sele biraz rahatsız edici. Son gezimle ilgili raporu da siteye koyuyorum. Gezi sonuç raporu kısmında Makina ile ilgili düşüncelerimide yazdım. Selamlar.

KLR 650 2005

¿¿¿¿

Bu mesaj en son " 23-08-2008 " tarihinde saat 12:54 itibariyle Mace968 tarafından düzenlenmiştir....
Mace968 is offline  
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-08-2008, 17:30   #18 (permalink)
Motosiklet Sevdalısı

cenkmenderes kullanıcısının avatarı

Giriş: Dec 2005
ağırabi, ilk aldığında 1000 km'de 800 gr yağ eksiltti demişsin. Ohandra diyorum. Yani tamam tağ eksiltebilir de 800 gram ne abi?? Bütün KLR'ler yağ mı eksiltiyor?

Every soul has a price, name yours ?
cenkmenderes is offline  
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-08-2008, 03:01   #19 (permalink)
Motosiklet Tutkunu

Giriş: Jul 2006
Alıntı:
cenkmenderes tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ağırabi, ilk aldığında 1000 km'de 800 gr yağ eksiltti demişsin. Ohandra diyorum. Yani tamam tağ eksiltebilir de 800 gram ne abi?? Bütün KLR'ler yağ mı eksiltiyor?
Hocam benim makinada Yağ değişimine kadar hiç eksilktme falan olmadı. Artı 2500 km lik bir geziden yeni döndüm gram eksilme yok.

KLR 650 2005

¿¿¿¿
Mace968 is offline  
Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları

Gönderme Kuralları